Обиљежавање 56. године рада Економског факултета у Суботици

Обиљежавање 56. године рада Економског факултета у Суботици

Свечаном академијом обиљежена је 56. годишњица постојања Економског факултета у Суботици. Прослави Дана факултета у амфитеатру ове високошколске установе присуствовали су представници 15 факултета из наше земље, Русије, Чешке, Мађарске, Црне Горе, Македоније и Словеније, као и бројни парнери из области привреде и образовања. Економски факултет Пале Универзитета у Источном Сарајеву представљали су декан проф. др Љубиша Владушић и продекан за НИР доц. др Младен Ребић.

На Економском факултету у Суботици уписано је око 5.200 студената, а поред Суботице настава се изводи на још два одељења, у Новом Саду и Бујановцу. Од оснивања, диплому Економског факултета добило је око 15.000 дипломираних економиста и мастера, као и око 150 доктора наука. Сталним осавремењавањем, од првобитна три смјера настало је осам студијских програма на основним и мастер студијама.

У склопу обиљежавања Дана факултета у Еко центру на Палићу одржан је 21. Интернационални научни скуп „Стратегијски менаџмент 2016. – Детерминанте развоја и ефикасност пословања“.
subotica-1-мај-2016-а

Accesibility Adjustments

Choose the right accessibility profile for you
OFF ON
Highlight Links Highlights all the links on the site!
OFF ON
Pause Animations Animations will be paused on the site!
OFF ON
Dyslexia Font Dyslexia Font will be applied on the site!
OFF ON
Hide Images All images will be hidden on the site!
Choose the right accessibility profile for you
Adjust Font Sizing
Default
High Saturation
High Contrast
Light Contrast
Dark Contrast
Adjust Letter Spacing
Default
Adjust Line Height
Default
Speak Mode
Align Center
Align Left
Align Right